• test

    najnowsze narzędzia diagnostyczne

    Stacja Kontroli Pojazdów

    rzetelnie i fachowo

NASZE USŁUGI

Dysponujemy nowoczesną stacją kontroli pojazdów w dogodnej lokalizacji.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów zainwestowaliśmy w najnowsze specjalistyczne narzędzia i oprogramowanie diagnostyczne.

Pomoc drogowa
Tychy Auto-Centrum Kierat

Nasze atuty to przede wszystkim nowoczesny sprzęt, bogata, specjalistyczna flota pojazdów, które umożliwiają holowanie samochodów osobowych i dostawczych (do 5 ton) wszystkich marek.

Laweta Tychy

Nasze lawety są w doskonałym stanie, w pełni sprawne technicznie i na bieżąco serwisowane. Dzięki temu masz pewność, że laweta Tychy to doskonały wybór.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług w niskich, przystępnych cenach. Współpracujemy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi w kraju i za granicą. Posiadamy także umowy w zakresie całodobowego Assistance. Jeśli szukasz bezproblemowej pomocy drogowej, lawety w Tychach to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Wykonujemy badania techniczne pojazdów kategorii B (o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t) wszystkich marek oraz motocykli.

Nasi diagności sprawnie, rzetelnie i fachowo sprawdzą prawidłowość działania wszystkich podzespołów Państwa samochodu, bo bezpieczeństwo i satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetem.
Czekając na usługę mogą Państwo wygodnie usiąść w poczekalni, wypić smaczną kawę oraz zapoznać się z aktualną prasą.!

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Kontakt