• test

  Naprawa pojazdu

  Likwidacja szkód

  Zespół blacharzy oraz lakierników

NASZE USŁUGI

Brałeś udział w wypadku lub kolizji? Z Auto-Centrum sprawnie przejdziesz przez wszystkie etapy związane z procesem likwidacji szkody.

Wiedza naszych doradców oraz ich wieloletnie doświadczenie pozwolą załatwić większość formalności bez Twojego udziału. W Auto-Centrum naprawa pojazdu odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu, a zastosowane materiały i lakiery zawsze są najwyższej jakości.

Współpracujemy ze wszystkimi obecnymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Nasza firma oferuje:

 • bezgotówkowe rozliczenie,
 • samochód zastępczy na czas naprawy,
 • pomoc drogową dostępną 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu,
 • usunięcie szkody przy użyciu nowoczesnego sprzętu,
 • oryginalne części zamienne,
 • profesjonalny zespół blacharzy oraz lakierników.

Specjalizujemy się także w technologiach bezlakierowego usuwania wgnieceń, np. w wyniku gradobicia.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Kontakt

Izabela Krzak
SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH
Grzegorz Żychoń
SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

Bogate doświadczenie

Decydując się na współpracę z nami mogą być Państwo pewni, że oddają swój samochód w dobre ręce. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra ma doświadczenie w usuwaniu wszystkich rodzajów szkód komunikacyjnych, a co najważniejsze nieustannie podnosimy nasze umiejętności.

Nowoczesny park maszynowy

Nowoczesny park maszynowy jest kolejną gwarancją sprawnej naprawy szkody powstałej w wyniku zdarzenia drogowego lub złych warunków atmosferycznych. Nasz salon wyposażony jest w wysokiej jakości zgrzewarki, bezpyłową kabinę lakierniczą oraz własny mieszalnik lakierów, co zwalnia nas z konieczności współpracy z podwykonawcami.

Bezpieczeństwo

To co wyróżnia nas spośród wielu, to wieloletnie doświadczenie w temacie ubezpieczeń zdobyte przez lata współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Chętnie doradzamy oraz reprezentujemy Państwa w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z postępowaniem po zaistniałym zdarzeniu. Dodatkowo weryfikujemy uszkodzenia, co znacznie przyspiesza termin oględzin i umożliwia rozliczenie szkód bezgotówkowo.

Swoją pracę wykonujemy z najwyższą starannością, a jakość i czas to nasz priorytet. Do każdego pojazdu podchodzimy indywidualnie stosując oryginalne części zamienne, zgodne ze specyfikacją producenta.