• test

    Assistance

    Pomoc drogowa

    CAŁODOBOWA DYSPOZYCJA

NASZE USŁUGI

Nasz teren działania to Tychy i okolice

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej przez 7 dni tygodniu, 24 godziny na dobę, dzięki czemu jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy tylko zajdzie taka konieczność.

Pomoc drogowa
Tychy Auto-Centrum Kierat

Nasze atuty to przede wszystkim nowoczesny sprzęt, bogata, specjalistyczna flota pojazdów, które umożliwiają holowanie samochodów osobowych i dostawczych (do 5 ton) wszystkich marek.

Laweta Tychy

Nasze lawety są w doskonałym stanie, w pełni sprawne technicznie i na bieżąco serwisowane. Dzięki temu masz pewność, że laweta Tychy to doskonały wybór.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług w niskich, przystępnych cenach. Współpracujemy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi w kraju i za granicą. Posiadamy także umowy w zakresie całodobowego Assistance. Jeśli szukasz bezproblemowej pomocy drogowej, lawety w Tychach to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Współpracujemy ze wszystkimi obecnymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Koszty pomocy drogowej, holowania:

  • Samochodu osobowego o masie całkowitej do 3,5 tony do 30 km w granicach miasta Tychy – ryczałt 200 zł netto. Utrudnienia w załadunkach na lawetę dodatkowo płatne. Inne zlecenia wyceniane są indywidualnie.
  • Samochodu dostawczego w granicach miasta Tychy do 30 km 210 zł netto – utrudnienia w załadunku na lawetę dodatkowo płatne.

Szukasz pomocy drogowej, lawety w Tychach? Zadzwoń!

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Kontakt