• test

    O Nas

    Auto-Centrum Kierat

    WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Auto-Centrum Kierat to nowoczesny multibrandowy, autoryzowany salon sprzedaży i serwis marek:
Alfa Romeo Jeep Fiat Fiat Professional

Na bazie wieloletniego doświadczenia oferujemy profesjonalne doradztwo handlowe oraz obsługę serwisową.

O nas

Jak to się zaczęło?

Zbigniew Kierat właściciel Salonu Samochodowego Auto – Centrum Kierat to człowiek, który z branżą motoryzacyjną związany jest od młodości. Jego doświadczenie potwierdzone jest między innymi czterema dyplomami mistrzowskimi w zawodach mechanika pojazdów, elektromechanika, blacharza i lakiernika. Z Fiatem związany był od samego początku. Doświadczenie zawodowe zdobywał naprawiając Fiaty 126p i 125p. W 1991 roku założył jednoosobową działalność gospodarczą i świadczył usługi pomocy drogowej. W krótkim czasie firma dynamicznie się rozwinęła. Zatrudniono nowych pracowników oraz wynajęto kolejne powierzchnie. Oferowane usługi sprawiły, że warsztaty szkolne fabryki samochodów (FSM) prowadzone przez Zbigniewa Kierata zyskały autoryzację Fiata Auto Poland. Przez kilkanaście lat wykonywano tu dla FAP wszystkie zlecenia gwarancyjne i powypadkowe. W 1997 roku zakupił wraz z budynkami teren przy ul. Begonii 12, gdzie powstał punkt dealerski. Uruchomiona została sprzedaż samochodów, byliśmy subdealerem dealera Auto Hitu w Tychach z autoryzacją w zakresie napraw gwarancyjnych. Zbigniew Kierat rozstał się jednak z Fiatem i zaczął szukać innego producenta lub importera samochodów. Jego ofertę zakwalifikowano w grupie Volkswagen Tradex pod marką Skoda. W lutym 2002 roku podpisał list intencyjny na budowę i uruchomienie nowego punktu dealerskiego w Tychach. Nastąpiła gruntowna przebudowa, zburzono salon fiatowski, przygotowano projekt salonu i serwisu obsługi, zgodnie z wytycznymi i standardami importera. Po kilku miesiącach wszystko było gotowe. Powstało Auto-Centrum. 31 grudnia 2008 roku firma przekształciła się w spółkę jawną Auto-Centrum M.Z. Kierat, w której w skład wchodzi Zbigniew Kierat wraz z małżonką Małgorzatą Kierat. Firma Auto-Centrum M.Z. Kierat Sp.J. Od październiku 2019 roku teren przy ul. Begonii 12 wrócił na tory od których wszystko się zaczęło… Spółka Auto – Centrum Kierat stała się Autoryzowanym Salonem sprzedaży i serwisem marek Alfa Romeo, Jeep, Fiat, Fiat Professional, Skoda Serwis.
Priorytetem firmy jest spełnienie wszelkich oczekiwań Klientów przy zapewnieniu najwyższej jakości obsługi z oferowanych produktów i usług. Dzięki profesjonalnie przygotowanej kadrze sprzedawców i specjalistów służymy pomocą w wyborze samochodu, odpowiedniej oferty finansowania oraz ubezpieczenia. Gwarantujemy najwyższej jakości oferowane usługi i wsparcie ze strony profesjonalistów.
Jako autoryzowany salon i serwis dla marek Alfa Romeo, Jeep, Fiat i Fiat Professional oraz autoryzowany serwis marki Skoda świadczymy pełen zakres usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Nasz wykwalifikowany zespół doradców i serwisantów oraz najnowsze technologie serwisowe gwarantują szybką naprawę na najwyższym poziomie.