Pomoc Drogowa auto laweta Tychy

Szanowni Państwo, jeśli na drodze zaskoczy was niespodziewana sytuacja służymy pomocą.

W przypadku kolizji lub awarii samochodu dalsza jazda jest niemożliwa? Skorzystaj z naszej pomocy drogowej. Działamy szybko i bezpiecznie 7 dni w tygodniu. Auto- Centrum Kierat jest na rynku  od ponad 30 lat w Tychach. Obsługujemy holowania pomocą drogową na terenie Tychów, Lędzin , Bierunia, Imielina, Mikołowa, Kobióra, Pszczyny oraz innych miast Śląska. Oferujemy szybkie i sprawne holowanie, samochód zastępczy oraz profesjonalne i sprawne naprawy Twojego samochodu. Holujemy samochody osobowe oraz dostawcze, maszyny budowlane oraz rolnicze. Zajmujemy się transportem w całym kraju oraz za granicą. Nasze lawety są wyposażone w specjalistyczny sprzęt, wciągarki. Możemy zaoferować kompleksowe holowanie oraz naprawę powypadkową. Nasza firma prężnie rozwiązuje szkody komunikacyjne z OC oraz AC.

Oferujemy holowanie oraz dojazd do klienta przez 24h na dobę. Całodobowa pomoc drogowa oferuje również wyciąganie pojazdów z rowu, błota i zasp śnieżnych, transport aut sprawnych oraz rozbitych na terenie całego kraju.

Nasza firma oferuje prywatne usługi holownicze pomocą drogową oraz z pakietu assistance. Współpracujemy z największymi ubezpieczalniami na terenie kraju. W podstawowym pakiecie assistance ubezpieczyciel pokrywa koszt holowania samochodu, który został unieruchomiony w wyniku uszkodzeń powstałych podczas kolizji drogowej.

Podczas trudnej sytuacji na drodze zadzwoń do nas 601 052 061/ 609 820 785 i umów się na odbiór pojazdu z wskazanego miejsca. Dla nas nie ma sytuacji niemożliwych do rozwiązania. Kompleksowa usługa holowania pojazdu lawetą w Tychach- działamy szybko i profesjonalnie.

 

 

 

 

 

 

Inne posty