JEEP – Moc i elegancja od 1941 roku !

Nowy Compass – 80th Anniversary !

Jeep® świętuje 80 lat istnienia marki specjalną wersją Compassa o unikalnych detalach stylistycznych, które nadają mu więcej charakteru i elegancji. Edycję 80th Anniversary zaprezentowano w nowej kolorystyce z błyszczącym czarnym wykończeniem. 18” felgi aluminiowe w kolorze Dark Neutral Gray oraz światła Full LED wyróżniają się nowym wyglądem. Ponadto, emblemat 80th Anniversary na przednich drzwiach i detalach wnętrza podkreślają ekskluzywność i elegancję edycji limitowanej.

Jeep® Compass 80ᵗʰ Anniversary czerpie z własnej historii, by kształtować przyszłość. Każdy szczegół wnętrza został zaprojektowany z myślą o komforcie i nastawieniu na technologię. Ekskluzywny emblemat z okazji 80-lecia znajduje się na dywanikach, siedzeniach i desce rozdzielczej obszytej skórą z kontrastowym przeszyciem i polerowanymi detalami podkreślającej nowy 10,1-calowy system multimedialny Uconnect ™ ze zintegrowaną nawigacją. Jeep® Compass otrzymał również nowy, największy dotychczas, cyfrowy zestaw wskaźników.

EWOLUCJA IKONY

To przywiązanie do szczegółów sprawiło, że Jeep® stał się legendą w świecie samochodów. Kultowy siedmioszczelinowy grill w nowym Compassie 80ᵗʰ Anniversary ma unikalne wykończenie w kolorze Neutral Grey a dwa nowe kolory Urban Green i Mimetic Green, świętują 80 lat od narodzin marki Jeep®. Specjalny emblemat na przednich drzwiach, obok nazwy samochodu, podkreśla ekskluzywność tego kompaktowego SUV-a.

JEEP® A LEGEND BORN IN 1941

W 1941 r. armia amerykańska zaczęła korzystać z wytrzymałego pojazdu z napędem 4×4, który radził sobie w każdym terenie. Był powszechnie znany jako GPV (Pojazd Użytku Ogólnego), ale pierwsze dwie litery (czyt. dżi pi) wystarczyły by go rozpoznać: Jeep. Tak narodziła się legenda. Wraz z upływem czasu powstały nowoczesne modele znane z niezrównanych osiągów i mocnego poczucia przygody Jeepa®.

Inne posty