GRAD Usuwanie wgnieceń bez lakierowania wgniotki GRADOBICIA

Firma Auto- Centrum Kierat oferuje kompleksowe naprawy po gradobiciu. Możliwość rozliczenia bezgotówkowego z ubezpieczycielem. Uszkodzenia po gradzie można wyprostować bez naruszenia lakieru.

  • ⇒ Brak konieczności szpachlowania,
  • ⇒ Brak konieczności lakierowania,
  • ⇒ Brak konieczności wymiany elementów,
  • ⇒ Brak uszkodzeń warstwy ochronnej,
  • ⇒ Brak konieczności demontażu elementów naprawianych,
  • ⇒ Zdecydowana oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Niestety burze wraz z gradobiciem będą dla nas nieuniknione- ma na to wpływ ocieplenie klimatu. Samo wystąpienie opadów gradu nie jest groźne pod warunkiem minimalnej wielkości bryły- kiedy pojawia się grad większy od orzecha laskowego pojawia się wraz z nim szkody. Gradobicie jest niebezpieczne przede wszystkim dla osób przebywających na zewnątrz, uszkadza rośliny i niszczy przedmioty. Najbardziej narażone na skutki są samochody- nie jesteśmy w stanie ich uchronić jeśli grad nas zaskoczy podczas jazdy. Zaparkowane pojazdy również ucierpią podczas przejścia frontu gradowego.

Jeszcze do niedawna naprawa karoserii po gardzie była uważana za bardzo kosztowną i czasochłonną- wymagała prac blacharsko lakierniczych, które znacząco wpływały na cenę usługi. Dziś możemy zaproponować najnowocześniejsze metody wyciągania wgnieceń po gradobiciu. Obsługujemy klientów z całego Śląska a w szczególności z Tychów. Mysłowic, Mikołowa, Lędzin, Bierunia, Pszczyny itp.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem likwidacji szkód w celu ustalenia szczegółów. Kontakt : 32 218 04 23

 

 

 

 

Inne posty