Alfa Romeo Tonale

Alfa Romeo zaprezentowała nowy model – Tonale. Samochód już w czerwcu będzie dostępny w naszym Salonie Auto Centrum Kierat Tychy. Zamówienia na Tonale w wersji Edizione Speciale można składać już dziś.

Alfa Romeo Tonale w naszym salonie w Tychach pojawi się w trójwarstwowym perłowym lakierze Zielony Montreal. Samochód łączy elementy stylistyczne typowe dla Alfy Romeo z nowoczesnymi elementami charakterystycznymi dla SUV’a oraz włoskim desingiem. Tonale zostało zaprojektowane tak, by to kierowca  był w centrum uwagi. Wysokiej jakości wykończenie, zaskakujące podświetlenie deski rozdzielczej wprowadza Tonale do ligi SUV-ów premium. Jako pierwszy samochód w historii stosuje blockchain NFT. Alfa Romeo Tonale umożliwia korzystanie z asystentki głosowej Alexa oraz luksusowych usług Amazona. Właśnie dzięki aplikacji My Alfa Connect Tonale jest zawsze w zasięgu ręki w Twoim smartfonie- nowe usługi pozwolą ci na zarządzanie samochodem z dowolnego miejsca. Tonale oprócz swojego wyjątkowego wyglądu jest tez praktyczne- posiada wyjątkowo dużo miejsca na nogi jak na kompaktowego SUV-a. O czystość nogawek spodni nie musimy się martwić- Tonale posiada osłony progów. Kabina jest na tyle wyciszona że czujesz się podczas jazdy wyjątkowo komfortowo. Tonale zdecydowanie zachowuje ducha Alfy Romeo.

Samochód można już niebawem przetestować w naszym Salonie Alfa Romeo Tychy- doskonała lokalizacja na Śląsku, łatwy dojazd. Zapraszamy.

 

Inne posty